To było w Święta Bożego Narodzenia minionego roku. Iwona na swoim blogu wrzuciła kolejną ciekawą historię. Tym razem post jednak troszkę się różnił. Zapowiedziała, że dwie pierwsze osoby, które skomentują wpis i wyrażą chęć udziału w zabawie Podaj dalej otrzymają od niej niespodziankę. Ona na spełnienie obietnic ma rok. Oczywiście bez wahania zgłosiłam się mimo, że rok czasu wydawał mi się tak odległy. Pomyślałam sobie, że może właśnie w tym roku na Święta dostanę jakąś wyjątkową niespodziankę. Iwona jednak nie chciała trzymać mnie tak długo w niepewności i całkiem niedawno przyszła do mnie paczuszka.

Niespodziewana przesyłka

A było to tak…

Wracam od Rodziców, wita mnie Mąż i pyta czy czekam na jakąś przesyłkę. Ja w myślach przelatuję moje ostatnie zamówienia. I stanowczo mówię nie. On pyta ponownie. Ja znowu zaprzeczam i tak kilkukrotnie. W końcu pokazuje mi karton i pyta: “A tego nie chcesz? Zobacz, buty myśliwskie Ci przysłali ;)” Patrzę, przesyłka faktycznie zaadresowana do mnie. Ale ja nic nie zamawiałam. Otwieram a tam…

Niespodzianka!

Po otwarciu nagle mnie olśniło! Eureka! To był oczekiwany ale nieoczekiwany prezent od Iwony, która kilka dni wcześniej pytała mnie o adres.

Podaj dalej

Owszem dostałam prezent ale nie bez warunków. Zgłaszając się do zabawy Podaj dalej zadeklarowałam, że ja również zrobię dwie niespodzianki dla kolejnych osób. I dzisiaj chcę dotrzymać słowa.

Jakie są warunki?

Najważniejszy warunek, to wyrażenie chęci udziału w zabawie pod tym postem. Pierwsze dwie osoby, które to zrobią dostaną od mnie niespodziankę. Ja mam rok na wysłanie do zwycięzców paczki.

Drugi, niemniej ważny warunek, to to, że zgłaszając się do zabawy zobowiązujecie się do ogłoszenia wyzwania na swoim blogu po otrzymaniu niespodzianki oraz wysłania dwóch kolejnych paczek.

Są chętni?

Niespodzianka od Iwony

A teraz zobaczcie, jakie drobiazgi sprezentowała mi Iwona z bloga Szydełkowe cudasie, która opowiedziała nam o swoich początkach szydełkowania.

Oczywiście wszystko w moich ulubionych kolorach: czerwonym i zielonym.

I nareszcie mam swój wymarzony komplet biżuterii. Dziękuję Iwonko!

Uwielbiam serwetki i w tej kwestii Iwonka mnie nie zawiodła. Jestem nią oczarowana. Zajmuje honorowe miejsce na stole.

12 (Copy)
8 (Copy)
9 (Copy)
11 (Copy)

Bardzo miłym dodatkiem jest koszyczek oraz podkładka pod kubek wykonane ze sznurka. Oczywiście moja trzylatka stwierdziła, że jest na pewno dla niej 😉 Chciałam Wam zwrócić również uwagę na makramowy łapacz snów, który ma sprawiać, że sny będą kolorowe. Nie zabrakło również akcesoriów dziewiarskich, których nigdy nie jest za mało bo zawsze gdzieś się gubią.

10 (Copy)
6 (Copy)
7 (Copy)
2 (Copy)

Iwona nie byłaby sobą, gdy do paczuszki nie dołożyła włóczki. Tych jeszcze nie miałam w swoich zasobach, więc z chęcią je wypróbuję.

I na koniec słodko – herbaciany dodatek.

3 (Copy)
4 (Copy)

Iwonko, jeszcze raz dziękuję za bardzo miłą przesyłkę 🙂 Sprawiłaś mi ogromną radość i mogę śmiało powiedzieć, że niespodzianka Ci się udała.

To kto z Was ma ochotę wziąć udział w zabawie Podaj dalej? Dwie niespodzianki czekają na ochotników 🙂