Kolejny rok, kolejne święta. Już dawno zaczęła się ta przedświąteczna bieganina nie wiadomo za czym. Zakupy, prezenty, sprzątanie i gotowanie na dobre wgryzły się w tradycję. Nie mamy czasu na zastanowienie, na oczekiwanie. Rozpoczął się sezon na teraz nie mam czasu, bo jeszcze tyle do zrobienia. A u mnie pora na moje gwiazdkowe marzenia.

Tworzymy listy prezentów i nieustannie zastanawiamy się, czy dany pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Ale może zamiast tego warto się zastanowić, czy kolejna para skarpet, krawat, czekoladki… (i tutaj możesz dopisać, co tylko chcesz) jest tej osobie potrzebna. Czy sprawi jej radość? Taką prawdziwą, niewymuszoną dobrym wychowaniem? Wątpię, choć pewnie znajdą się tacy, którzy się ze mną nie zgodzą. I z uporem maniaka będą twierdzić, że lepszy taki prezent jak żaden.

I w związku z powyższym w tym roku postanowiłam stworzyć swoją listę gwiazdkowych marzeń.

Moje gwiazdkowe marzenia

I tutaj najprościej byłoby napisać chciałabym dostać to, to i to… Moje gwiazdkowe marzenia w tym roku są zupełnie inne, niematerialne. I chcę w tym miejscu się z Wami nimi podzielić. Poniższa lista odzwierciedla to, co chciałabym dostać w tym roku pod choinkę 🙂

Najbardziej pragnę: zdrowia dla mojej rodziny, nic innego się nie liczy

Zrobię z najbliższym: zagramy w gry planszowe, ułożymy puzzle i pobędziemy po prostu razem

Zrobię dla siebie: spróbuję nowej techniki tworzenia biżuterii

Posłucham piosenki: All I want for Christmas is you

Obejrzę film: tylko z moim Mężem

Przeczytam książkę: taką, która wpadnie mi w ręce

Zjem: karpia, na którego czekam cały rok

A wiecie, które z tych marzeń jest najważniejsze? Wszystkie! Chciałabym powiedzieć po Świętach, że wszystkie się spełniły i było magicznie. I Wam tego życzę 🙂

Na blogu specjalnie dla moich czytelników udostępniam listę w aż 10 wariacjach kolorystycznych, żebyście mogli ją wydrukować i w chwilach pośpiechu przypomnieć sobie, co tak naprawdę jest ważne w Świętach.

Zajrzyjcie do mojego sklepu, gdzie możecie za darmo pobrać listę swoich gwiazdkowych marzeń.