I znów to samo. Kupiłaś piękną włóczkę i już szukasz pasującego do niej szydełka bądź drutów. W myślach widzisz gotowy produkt ale… No właśnie to ale ma znaczenie. Kolosalne! Ale nie masz pomysłu jak wcielić w życie swoje skryte włóczkowe marzenie. Załamujesz ręce i… Ej! Tego nie wolno Ci robić. Weź się w garść. Pokażę Ci gdzie możesz szukać inspiracji, gdzie znajdziesz bezpłatne wzory a na sam koniec te płatne. Sprawię, że pytanie gdzie szukać wzorów od dzisiaj nie będzie dla Ciebie zmorą.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Internet to ogromna kopalnia wiedzy. Trzeba tylko wiedzieć jak mądrze z niej korzystać. W jaki sposób dokopać się do tego, co nas akurat interesuje?

Gdzie szukać wzorów?

Facebookowe grupy

Grupa Szydełkowo- Robótkowo

Aktualnie Facebook stał się miejscem nie tylko służącym wklejaniu zdjęć z wakacji ale również miejscem gdzie można podzielić się swoją wiedzą. Boom przeżywają Grupy, do których można dołączyć o różnej tematyce. I przy tej okazji chciałabym serdecznie Cię zaprosić do mojej grupy Szydełkowo-Robótkowo, gdzie służymy sobie pomocą i odpowiadamy na każde pytanie.

Youtube

YouTube - Pasje młodej mamy - mój kanał

Jeżeli potrzebujesz wizualnej instrukcji, jak wykonać daną rzecz, to znajdziesz ją właśnie tutaj. Dobrze jest znać jakiś język obcy, ponieważ w wyszukiwaniach podpowiada wtedy znacznie więcej interesujących nas rzeczy. Przy okazji, tego punktu odsyłam do zapoznania się z moją listą najbardziej inspirujących kanałów na Youtubie. I zerknijcie na mój raczkujący kanał.

Pinterest

Pinterest - Pasje młodej mamy

To takie miejsce, gdzie można siedzieć godzinami i nigdy się nie znudzi. Można znaleźć tam chyba wszystko… no prawie wszystko. Oczywiście Pasje młodej mamy mają też tam swoje miejsce.

Wyszukiwarka Google

Znalazłaś fantastyczne zdjęcie pięknej szydełkowej serwetki. Niestety bez wzoru. Jesteś załamana ale… nie tak szybko. Jest na to rada. Niestety nie daje stuprocentowej pewności znalezienia wzoru ale daje iskierkę nadziei. Przy okazji tego punktu warto poznać wyszukiwanie obrazem.

Raverly

To miejsce odkryłam kilka lat temu i nie mogłam oczom uwierzyć, że znajdują się tam oprócz płatnych wzorów też i te bezpłatne.

Garnstudio

Kolejne miejsce pełne inspiracji i co ważne bezpłatnych. Koniecznie tam zajrzyjcie.

Mam nadzieję, że po tym wpisie pytanie gdzie szukać wzorów na szydełko czy druty nie sprawi Ci już więcej problemów. A jeśli naszły Cię jeszcze wątpliwości dotyczące wyboru włóczki, to zapraszam do mojego obszernego wpisu.