Biżutorial – Naszyjnik Królewski

Biżutorial – Naszyjnik Królewski

Od zawsze koraliki modułowe kojarzyły mi się z elegancją. Ich kształt, kolorystyka, faktura sprawiają, że można poczuć się wyjątkowo. W dzisiejszym Biżutorialu stworzymy sobie najprostszy naszyjnik, który będzie się składał tylko z koralików i naszyjnika modułowego. Żadnych udziwnień, skomplikowanych technik. Dzisiaj postawimy na prostotę.

A wiecie, że naszyjnik modułowy jest bardzo prosty w obsłudze? Ja nie wiedziałam i szukałam gdzie można by go rozkręcić albo nacisnąć jakiś magiczny przycisk by dokonać modyfikacji. Ale okazało się, że niczego takiego nie ma. I moje szukanie drugiego dna okazało się bezpodstawne. Przynajmniej zapamiętam, że nie wszystko jest tak skomplikowane jak rachunek różniczkowy 😉

No dobrze, dość tych historii. Sprawdźcie, czy macie wszystkie produkty i zabieramy się do pracy.

Naszyjnik i koraliki modułowe w roli głównej

Biżutorial, logo produkty

 


Zdjęcia produktów pochodzą z hurtowni koralików Koraliki.

 

Biżutorial, logo wykonanie

Wybierz koraliki, dobierz naszyjnik, nawlecz i gotowe. Taka jest idea tego prostego naszyjnika.

Krok 1

Wszystkie potrzebne produkty do wykonania naszyjnika Królewskiego. Jak widzisz jest ich niewiele.Naszyjnik Królewski - krok 1

 

Krok 2

Wybierz akrylowe koraliki modułowe oraz ustal sobie kolejność nawlekania. Weź pierwszy koralik i przewlecz go przez łańcuszek w naszyjniku modułowym.

Naszyjnik Królewski - krok 2

 

Krok 3

Postąp tak samo z pozostałymi koralikami.

Naszyjnik Królewski - krok 3

 

Krok 4

A tak prezentuje się gotowy naszyjnik.Naszyjnik Królewski - krok 5

 

 

I jak, można poczuć się królową?

A jaki jest Twój pomysł na te urocze akrylowe koraliki modułowe? Też zrobisz naszyjnik, czy może jednak bransoletkę z bazą z rzemienia?

Zachęciłam Cię do spróbowania czegoś troszkę trudniejszego? To może naszyjnik z perełek słodkowodnych, który również charakteryzuje się elegancją? Do jego wykonania potrzeba niewiele elementów ale musisz wyposażyć się w dodatkowe narzędzia.

Szukasz wyzwań? Lubisz zaskakiwać? Spraw sobie nową bransoletkę z koralików Matubo. Będziesz zaskoczona efektem końcowym.

Zrobiłaś naszyjnik i teraz szukasz idealnie pasujących do niego kolczyków? Mam dla Ciebie radę. Zajrzyj tutaj i spraw sobie kolczyki ze srebrnych półproduktów.

Eksperymentuj i pochwal się efektami swojej pracy 🙂

Wszystkie zdjęcia poszczególnych kroków wykonania naszyjnika są moją własnością i nie zgadzam się na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie.

Warto przeczytać

Kocyk 10 oczek

Kocyk 10 oczek

Szydełkowe wakacyjne must have

Szydełkowe wakacyjne must have

Wypatrywanka – sposób na ćwiczenie spostrzegawczości u dziecka

Wypatrywanka – sposób na ćwiczenie spostrzegawczości u dziecka

Jak fotografować rękodzieło?

Jak fotografować rękodzieło?