Początki

Początki

Początki bywają trudne, ale trudności są po to żeby sobie z nimi poradzić. Długo zastanawiałam się czy warto założyć swojego pierwszego poważnego bloga. Wątpliwości miałam sporo. Mimo to zdecydowałam się zaistnieć w sieci i tak powstały Pasje młodej mamy, które mają być odzwierciedleniem moich zainteresowań. Nie wiem jeszcze, czy podołam temu zadaniu. Nie wiem, czy znajdzie się ktoś, kto będzie miał ochotę tutaj zajrzeć. Nie wiem, czy czas będzie dla mnie łaskawy (a raczej moja 4,5 miesięczna córeczka, która jest dla mnie całym światem).

Chciałabym żebyście zaglądali tutaj regularnie i czekali na moje następne posty. Może choć dla jednej osoby stanę się inspiracją do spróbowania czegoś nowego.

O czym będę pisać na Pasje młodej mamy?

  • o radościach życia codziennego a czasem i o smutkach
  • o robótkach ręcznych (nie tylko o szydełkowaniu)
  • o gotowaniu, które sprawia mi radość ale nie zawsze jest udane

Co mogę Wam obiecać?

  • że się nie poddam i będę wytrwale pisać
  • że Was zaskoczę, a przynajmniej mam taką nadzieję 😉
  • że będę pytać Was o radę, bo ten blog jest dla Was
  • że będę się rozwijać

Kilka słów o mnie

Z całą pewnością na Pasje młodej mamy pojawią się wpisy o mnie, takie dzięki którym będziecie mogli mnie jeszcze bliżej poznać. Już dziś dowiedzieliście się, że jestem mamą i powiem Wam jeszcze, że mężatką 🙂

Z bardziej przyziemnych spraw to mam licencjat z matematyki nauczycielskiej z dodatkową specjalnością nauczanie informatyki oraz magisterkę z matematyki finansowo-ubezpieczeniowej. Niestety nie udało mi się znaleźć pracy w zawodzie. Mam kilka planów na karierę ale o tym cicho sza 🙂 Kto wie może za jakiś czas i o tym dla Was napiszę 🙂

Zaglądajcie do mojego małego miejsca na ziemi, komentujcie. A ja będę się cieszyć, jeżeli będzie Wam tutaj dobrze, bo o to chodzi.

A już dzisiaj mogę zaprosić Was na następny wpis z którego dowiecie się co jest moją największą pasją.

Warto przeczytać

Moje gwiazdkowe marzenia

Moje gwiazdkowe marzenia

Wypatrywanka – sposób na ćwiczenie spostrzegawczości u dziecka

Wypatrywanka – sposób na ćwiczenie spostrzegawczości u dziecka

Kolekcja pocztówek

Kolekcja pocztówek

Zachowaj wspomnienia

Zachowaj wspomnienia